Eheim Phosphate Out, 390 g

Filtermassa

€ 18,44 € 20,49 -10%

(€ 47,28 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 390 g

Op voorraad vanaf 28. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 02. november

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vrij van schadelijke stoffen
  • Chemisch effectief
  • Remt algengroei

Vaak samen gekocht met Eheim Filtervlies voor (2422/24, 2124), 3 stuks

Eheim Phosphate Out, 390 g € 18,44 (€ 47,28 / kg)
Eheim Filtervlies voor (2422/24, 2124), 3 stuks € 9,08 (€ 3,03 / st.)
Totaalprijs: € 27,52
Beschrijving

De Eheim Phosphate Out is een chemisch effectieve fosfaatverwijderaar en remt de groei van algen.

EHEIM fosfaat uit is een speciale ijzerverbinding voor chemische filtratie. Het ijzer bindt het fosfaat, verwijdert het uit de waterkringloop en verlaagt zo geleidelijk het fosfaatgehalte in het aquarium. Dit remt vooral de groei van algen.
Wanneer het fosfaatgehalte en dus de algengroei weer toeneemt, is het filtermedium uitgeput en moet het worden vervangen.

EHEIM fosfaat uit is verkrijgbaar als granulaat voor buitenfilters en als schuimpatronen voor binnenfilters. Het is vrij van vervuilende stoffen en geschikt voor zoet- en zeewater.

  • Fosfaatverwijderaar remt algengroei
  • IJzerverbinding, vrij van schadelijke stoffen
  • Geschikt voor zoet- en zeewater
  • Slechts één keer te gebruiken (verwisselen wanneer het fosfaatgehalte weer stijgt)
Art. nr.: EHM-101227
Inhoud: 390 g
EAN: 4011708251188
Producentnummer: e2515051
Merken (Fabrikanten): Eheim
Diersoort: Vissen, Ongewervelde dieren
Gebruik: Aquarium, Zeewater, Zoetwater
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Eheim GmbH & Co. KG, Plochinger Strasse 54, 73779, Deizisau, Duitsland, info@eheim.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Eheim Phosphate Out

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder